naglowek graficznynaglowek graficzny
Cała kadra pracująca w przedszkolu Piotruś Pan to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.
Nasi nauczyciele są doświadczeni, kreatywni, wiarygodni i w pełni zaangażowani w życie przedszkola. Wasze dzieci i nasz codzienny kontakt z nimi, dają nam motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności, do stawania się lepszymi nauczycielami i lepszymi ludźmi.
mgr Maria Dziubałka
(nauczycielka)
mgr Maria Dziubałka
Odkąd pamiętam przebywanie z dziećmi i zabawa z nimi sprawiały mi wiele radości. Umożliwiło mi to wybór drogi którą w życiu chcę podążać. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać pracując jako niania, pomoc nauczyciela w przedszkolu oraz podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i przedszkolu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

Prywatnie jestem mamą Emilki i Antka, szczęśliwą mężatką. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną, czytam książki.
mgr Marta Mazurek
(nauczycielka)
mgr Marta Mazurek
Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu. Kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy, jednak szybko zrozumiałam, że to nie jest praca moich marzeń. Od dziecka marzyłam, aby zostać archeologiem, jednak paniczny strach przed pająkami i różnego rodzaju robactwem sprawiły, że musiałam porzucić dziecięce marzenia. Swoją przygodę z nauczaniem przedszkolnym rozpoczęłam w 2019 roku w przedszkolu Piotruś Pan, co było motywatorem, aby po 13 latach dokształcić się w tym kierunku, pogłębić swoją wiedzę i zdobyć tytuł magistra z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Jestem osobą energiczną, kreatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną i spać. Kocham nasze polskie morze i słodycze. Interesuje się fotografią i dobrym filmem. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Bartka i żoną.

Szkolenia:
Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym
Gramy, śpiewamy i tańczymy- z muzyką dobrze się bawimy
Dzieła przedszkolaka z papieru
mgr Magdalena Konarkowska
(nauczycielka)
mgr Magdalena Konarkowska
Ukończyłam studia pedagogiczne licencjackie o kierunku opiekuńczo-wychowawczym, magisterskie o kierunku resocjalizacja i praca socjalna w Lesznie. Następnie studia podyplomowe o kierunku przedszkolnym i wczesnoszkolnym ukończyłam w Wyższej Szkole Uniterra w Poznaniu.

Przez ostatnie siedem lat pracowałam z dziećmi żłobkowymi i przedszkolnymi w Poznaniu. W pracy dążę do bycia nauczycielem twórczym i kreatywnym, który dzięki proponowanym aktywnością wywołuje uśmiech na twarzach dzieci. W kontaktach z najmłodszymi opieram się na zbudowaniu atmosfery pełnej zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Niezwykle istotne jest dla mnie kształtowanie w dzieciach postawy samodzielności oraz wiary we własne możliwości.

Jestem osobą o pogodnym usposobieniu, szybko nawiązuję kontakty z ludźmi, ponad wszystko cenię sobie szczerość. Lubię podróże, kontakt z naturą, pracę w ogrodzie oraz kryminały skandynawskie. Interesuję się medytacją i psychologią umysłu.

Szkolenia:
Zaburzenia koncentracji uwagi u dzieci i młodzieży
Dzieci - wielkie wyzwanie. Jak zadbać o ich rozwój?
Oswoić nadpobudliwość- praca z dzieckiem nadpobudliwym
Spotkanie w świecie dziecięcych zabaw. Inspirujące zabawy dla małych dzieci
Dietetyk – „Różne aspekty żywienia dzieci”
Logopeda - „Podstawowe wiadomości logopedyczne dla opiekunów-pracowników żłobków i rodziców w wieku żłobkowym
Psycholog - Rozwój psychiczny dzieci w wieku od 0 do 3 lat
Fizjoterapeuta – podejście fizjoterapeutyczne do rozwoju ruchowego dzieci w wieku od 0 do 3 lat
Dziecięca matematyka w przedszkolu
Zakodowana matematyka
mgr Katarzyna Stachowiak
(nauczycielka)
mgr Katarzyna Stachowiak
Ukończyłam studia licencjackie w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie o specjalności Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza i Terapia Pedagogiczna oraz studia magisterskie na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Kształcenie Zintegrowane na tej samej uczelni. Doświadczenie zawodowe zdobyłam dzięki praktykom studenckim w szkole podstawowej oraz odbywając staż w przedszkolu i Ochronce Środowiskowej dla dzieci.

Praca z najmłodszymi daje mi ogromną radość i spełnienie. Najbardziej zależy mi, aby dzieci czuły się w moim towarzystwie bezpiecznie i komfortowo. Rozwijały się w atmosferze miłości, szacunku i życzliwości. Jestem osobą odpowiedzialną i empatyczną.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą trójki dzieci. Wolne chwilę spędzam z moją rodziną grając i bawiąc się na świeżym powietrzu. Bardzo lubię spacerować po lesie i jeździć rowerem.
mgr Karolina Szymańska
(nauczycielka)
mgr Karolina Szymańska
Od zawsze wiedziałam, że w dorosłym życiu zostanę nauczycielem. Stąd wybór liceum o profilu pedagogicznym. Następnie ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - kierunek: pedagogika, specjalność: edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Myślę, że wspaniałą rzeczą jest możliwość uczestniczenia w rozwoju dzieci. To, że mogę patrzeć jak rosną, zmieniają się, uczą coraz nowych rzeczy od najmłodszych lat, aż po progi poważnej nauki w szkole, daje mi ogromną radość.

W życiu prywatnym jestem żoną i mamą Julki. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, upiększanie mojego ogrodu i spędzanie czasu z rodziną.
Agnieszka Zawodna
(pomoc nauczyciela)
Agnieszka Zawodna
Mądre przysłowie afrykańskie mówi: " Potrzeba całej wioski,- by wychować dziecko".

"Wychować - to pomagać w poszukiwaniu i odkrywaniu wartości".
Całe życie pracowałam w handlu. Z wykształcenia jestem technikiem -handlowcem. I może nadal bym to robiła. Lecz życie zaczęło pisać inny scenariusz, a ja chciałam uczyć się tej roli. Tak trafiłam do przedszkola "Piotruś Pan". Mieszkam w Grabonogu, pięknej i malowniczej wsi o wspaniałej historii. Tu urodził się błogosławiony Edmund Bojanowski, działacz społeczny, twórca ochronek wiejskich dla dzieci. Fascynował mnie ten człowiek. Włożył tyle pracy, serca i miłości, by pomagać najmłodszym. Praca w przedszkolu jest dla mnie ogromnym i pozytywnym wyzwaniem. Daje mi dużo radości. Widzę jak dzieci obdarzają nas ogromnym zaufaniem i wiara w nas dorosłych. Są przecież od nas zależne. Wstaje rano i tak naprawdę z jednego domu jadę do drugiego. Tak czuje się w przedszkolu. Kiedyś - mama zapytała Zosię: "ciocia Aga była w pracy "?, a Zosia odpowiedziała: "Nie ! ciocia Aga była w przedszkolu". Czyż nie jestem szczęściarą? Jestem !!!

Mam dwoje dzieci, dorosłego syna i 15-letnia córkę. Uwielbiam wędrówki po górach. Kocham muzykę i śpiew . Dobre książki, teatr, poezje. Świeże powietrze podczas jazdy na rowerze. I tylko tyle mi w życiu potrzeba. Szczęścia, które bierze się z tego co mam w duszy. A nie z tego, co muszę zdobyć, albo zrobić.
Paulina Brylczak
(pomoc nauczyciela)
Paulina Brylczak
Ukończyłam Zasadniczą Szkołę Zawodową w Gostyniu w zawodzie sprzedawca. Pracowałam w sklepie AGD i Przedsiębiorstwie Produkcyjnym "Klupś". Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Dostałam pracę w przedszkolu-,,PIOTRUŚ PAN’’. Do moich obowiązków należy przygotowanie zdrowych smacznych posiłków. Praca ta daje mi wiele radości i zadowolenia.

Jestem mamą Patryka i szczęśliwą mężatką. Lubię jazdę na rowerze i długie spacery. Interesują mnie aranżacje wnętrz muzyka sport kulinaria. Moim marzeniem jest domek w górach i dalekie podróże. Jestem energiczną i wesołą osobą.
Katarzyna Poznańska
(pomoc nauczyciela)
Katarzyna Poznańska
Ukończyłam gostyńskie Technikum w zawodzie Logistyk. Po skończonej szkole podjęłam pracę w handlu, w którym pracowałam ponad 4 lata. Przez kolejne lata życia zajęłam się wychowaniem swoich pociech i prowadzeniem gospodarstwa domowego.

W placówce przedszkolnej pracować chciałam zawsze. I udało się - po siedmiu latach pobytu w domu dostałam tą szansę. Zajmuje się wykonywaniem prac pomocniczych w kuchni , wydawaniem posiłków, przygotowywaniem pysznych i zdrowych śniadań i podwieczorków. Lubię tę pracę i cieszę się, że mogę pracować i mieć kontakt z dziećmi. Przy nich świat wydaję się taki bez problemowy i pełen kolorowych barw.

W życiu prywatnym jestem mamą i żoną. Jestem domatorką. Uwielbiam, kiedy mogę w domowym zaciszu spędzić czas z rodziną. Moją pasją jest też mój ogród, w którym spędzam wolny czas nie tylko dbając o swoje rośliny, ale także czytając dobrą książkę.
Ewelina Michalak
(nauczycielka języka angielskiego)
Ewelina Michalak
Język angielski i chęć nauczania innych były moją pasją od dziecka. Pierwsze zajęcia i pomoc w nauce angielskiego zaczęły się już prawie 20 lat temu. Ukończyłam filologię angielską o profilu pedagogicznym. Doświadczenie zdobyłam pracując w prywatnych i publicznych jednostkach oświaty. Od 2015 prowadzę własną działalność w zakresie tłumaczenia i nauki języka obcego.

W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i grać w tenisa ziemnego lub stołowego. Moim marzeniem jest odwiedzić Kornwalię lub Nową Zelandię.
Krzysztof Bednarz
(trener)
Krzysztof Bednarz
Instruktorem zostałem w 2008 roku. Zawsze chciałem uprawiać sztuki walki, w dzieciństwie oglądałem w telewizji filmy z bohaterami, z którymi się utożsamiałem, a którzy potrafili przywracać sprawiedliwość za pomocą swoich umiejętności walki. Moje hobby i jednocześnie praca to konsekwencja marzeń z dzieciństwa. Trenowanie młodych ludzi daje mi mnóstwo satysfakcji. Często w nich widzę samego siebie i staram się jeszcze bardziej, by stawali się coraz lepsi w tym co robią.

Poza sportem pozostaje mi niewiele czasu, który staram się spożytkować na swoje zainteresowania. Interesuję się historią Europy, wojskowością, lotnictwem, górskimi wędrówkami i podróżami. Moje marzenia częściowo już się spełniły: zajmuję się największym marzeniem z dzieciństwa więc w dużej mierze jestem spełniony. Pozostają mniejsze typu: podróże w ciekawe miejsca czy podróże z historią. Mam bardzo dużo ambitnych celów sportowych związanych z zawodnikami mojego klubu, chodzi o zawody ogólnopolskie i międzynarodowe.
mgr Monika Karwatka
(nauczyciel religi)
mgr Monika Karwatka
Pod koniec szkoły podstawowej wiedziałam, że bardzo chciałabym pracować z dziećmi, dlatego powoli dążyłam do tego, żeby zrealizować swoje marzenie. Po zdanej maturze i rocznym przygotowaniu do studiów, rozpoczęłam studia teologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcąc się dalej rozwijać, podjęłam kolejne studia na kierunkach: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Terapia Pedagogiczna. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość. Dzięki nim odkrywam świat na nowo. Staram się przede wszystkim, żeby moi podopieczni byli wrażliwi na drugiego człowieka, by pamiętali o tym, że należy innych traktować tak, jak sami chcieliby być przez nich być traktowani. W wolnych chwilach lubię spacerować, jeździć rowerem, czytać książki, słuchać muzyki i tańczyć J.
Paulina Odrobna
(pomoc kuchenna)
Paulina Odrobna
Ukończyłam technikum o kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych.

Od zawsze lubiłam wszystko co związane z kuchnią, a jak byłam mała to już mamie wyciągałam garnki z szafek. Po różnych sezonowych pracach postanowiłam zwrócić się o pracę do przedszkola Piotruś Pan. Bardzo chciałam dostać się do tej pracy, ponieważ uwielbiam dzieci, a gdy mogę im jeszcze przygotowywać jedzonko, to daje mi to dużo radości i zadowolenia. Niedawno rozpoczęłam naukę w szkole zaocznej jako technik masażysta.

Jestem osobą pogodną i zawsze służę innym pomocą. W wolnym czasie lubię spędzać czas z najbliższymi, jeździć na rowerze, oglądać filmy i seriale oraz słuchać muzyki.
Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan
660 772 176 - 607 684 878 - poczta@sirpiotrus.pl - sirpiotrus@wp.pl
Facebookfryga.com