naglowek graficznynaglowek graficzny
Cała kadra pracująca w przedszkolu Piotruś Pan to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.
Nasi nauczyciele są doświadczeni, kreatywni, wiarygodni i w pełni zaangażowani w życie przedszkola. Wasze dzieci i nasz codzienny kontakt z nimi, dają nam motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności, do stawania się lepszymi nauczycielami i lepszymi ludźmi.
mgr Klaudia Sierota
(nauczyciel)
mgr Klaudia Sierota
Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych i kierunku pedagogika, w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie, o specjalności Wychowanie Przedszkolne, Edukacja Wczesnoszkolna, Terapia Pedagogiczna. W pracy z dziećmi myślę o tym, aby dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo, rozwijały się w atmosferze sympatii, szacunku i życzliwości. Bardzo angażuję się w swoją pracę, a zbudowane relacje z dziećmi dają mi wiele radości. Szczególną uwagę skupiam na wszechstronnym rozwoju dziecka, poprzez innowacyjne zabawy i wykorzystanie wszystkich mocnych stron wychowanków. Uważam się z osobę odpowiedzialną i empatyczną.

W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i mamą, właścicielką szalonego Jacka Russella. Wśród wielu zainteresowań, ogromną moją pasją jest ogród i muzyka. W ogrodzie spędzam większość wolnego czasu , w muzyce cenie kompozycje J. Kukulskiego oraz głosy Roda Stewarta i Stevena Tylera. Marzeniami się nie dziele, tylko je spełniam.
mgr Magdalena Dutkowiak
(nauczyciel)
mgr Magdalena Dutkowiak
Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe oraz studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie na kierunku: Terapia Pedagogiczna. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem i dużą satysfakcją. Zawsze mam nadzieję, że wychowam dzieci, które kiedyś odważnie wkroczą w dorosłe życie i podbiją świat. W przeszłości miałam dwa marzenia: pracować jako projektant sukni ślubnych, konsultant ślubny. Drugie marzenie już się spełniło i nadal je spełniam- chciałam zostać nauczycielem. Z naszym Przedszkolem można powiedzieć, że jestem związana prawie od początku jego istnienia. To tutaj nabierałam pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi biorąc udział w licznych szkoleniach oraz poznając potrzeby edukacyjne i uczuciowo- emocjonalne przedszkolaków.

Prywatnie mama Jasia i szczęśliwa mężatka. Po ciężkim dniu relaksuje się spacerując po lesie, robiąc ręczne ozdoby lub czytając książki oparte na faktach i polską literaturę kobiecą.
mgr Katarzyna Klupś
(nauczyciel)
mgr Katarzyna Klupś
„Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. Sztuka życia – to cieszyć się małym szczęściem.” - Phil Bosmans.

Dzieci zawsze są pytane: Kim chciałyby zostać w przyszłości? Niestety moim marzeniem nigdy nie było zostanie nauczycielem. Nie chciałam pracować w przedszkolu. Interesowała mnie matematyka. I to właśnie ona sprawiła, że moim celem życiowym stał się zawód księgowej. Zaczęłam kształcić się w tym kierunku. Pewnego dnia, przeglądając gazetę natrafiłam na ogłoszenie o pracę w Przedszkolu „Piotruś Pan”. W mojej głowie pojawiło się mnóstwo myśli. Postanowiłam, że spróbuje swoich sił z dziećmi. Praca w przedszkolu odmieniła moje życie. Rozpoczęłam studia w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie- specjalność Wychowanie Przedszkolne i Wczesnoszkolne oraz Terapia Pedagogiczna. Chciałam poszerzyć swoją wiedzę, więc zostałam magistrem Socjoterapii. Dzieci dają mi poczucie szczęścia. Moim celem życiowym stało się przekazywanie wiedzy najmłodszym.

Czas spędzony z dziećmi wyłonił u mnie talent plastyczny. Zaczęłam malować obrazy, rysować portrety oraz wykonywać różne robótki ręczne. Dodatkowo wolny czas spędzam na rowerze lub innych dyscyplinach sportowych. Lubię aktywnie spędzać chwilę, więc dużo podróżuje. Wierna fanka Netflixa i Avengersów.
mgr Anna Gembalska
(nauczyciel)
mgr Anna Gembalska
O tym, aby pracować z dziećmi marzyłam od zawsze. I tak swe marzenia zaczęłam realizować. Na początku zostałam asystentem nauczyciela przedszkola, ale chciałam móc bardziej angażować się w wychowanie i edukację dzieci, więc postanowiłam pojąć studia pedagogiczne na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie. Na tej samej uczelni zdobyłam tytuł magistra na kierunku Socjoterapia. Moim priorytetem w pracy z dziećmi jest nauczenie dzieci wzajemnego szacunku, ponieważ każdy człowiek jest inny, a w tej inności jest wyjątkowy. Zawsze staram się, aby każde dziecko czuło się równie ważne. Praca z dziećmi daje mi dużo radości, uczy mnie cierpliwości oraz wyjątkowej wyrozumiałości.

Prywatnie jestem domatorem, swój wolny czas lubię spędzać z moimi dziećmi - gramy w gry planszowe, jeździmy na wycieczki rowerowe. Wspólnie także podróżujemy i poznajemy nasz kraj. Lubię także czytać książki - w ostatnim czasie są to książki z wątkiem kryminalnym.
mgr Maria Dziubałka
(nauczyciel)
mgr Maria Dziubałka
Odkąd pamiętam przebywanie z dziećmi i zabawa z nimi sprawiały mi wiele radości. Umożliwiło mi to wybór drogi którą w życiu chcę podążać. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. Doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać pracując jako niania, pomoc nauczyciela w przedszkolu oraz podczas praktyk studenckich w szkole podstawowej i przedszkolu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie.

Prywatnie jestem mamą Emilki i szczęśliwą mężatką. Wolne chwilę spędzam aktywnie z rodziną, czytam książki.
mgr Marta Mazurek
(nauczyciel)
mgr Marta Mazurek
Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu. Kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy, jednak szybko zrozumiałam, że to nie jest praca moich marzeń. Od dziecka marzyłam, aby zostać archeologiem, jednak paniczny strach przed pająkami i różnego rodzaju robactwem sprawiły, że musiałam porzucić dziecięce marzenia. Swoją przygodę z nauczaniem przedszkolnym rozpoczęłam w 2019 roku w przedszkolu Piotruś Pan, co było motywatorem, aby po 13 latach dokształcić się w tym kierunku, pogłębić swoją wiedzę i zdobyć tytuł magistra z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Jestem osobą energiczną, kreatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną i spać. Kocham nasze polskie morze i słodycze. Interesuje się fotografią i dobrym filmem. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą Bartka i żoną.
Agnieszka Biernat
(pomoc nauczyciela)
Agnieszka Biernat
Mądre przysłowie afrykańskie mówi: " Potrzeba całej wioski,- by wychować dziecko".

"Wychować - to pomagać w poszukiwaniu i odkrywaniu wartości".
Całe życie pracowałam w handlu. Z wykształcenia jestem technikiem -handlowcem. I może nadal bym to robiła. Lecz życie zaczęło pisać inny scenariusz, a ja chciałam uczyć się tej roli. Tak trafiłam do przedszkola "Piotruś Pan". Mieszkam w Grabonogu, pięknej i malowniczej wsi o wspaniałej historii. Tu urodził się błogosławiony Edmund Bojanowski, działacz społeczny, twórca ochronek wiejskich dla dzieci. Fascynował mnie ten człowiek. Włożył tyle pracy, serca i miłości, by pomagać najmłodszym. Praca w przedszkolu jest dla mnie ogromnym i pozytywnym wyzwaniem. Daje mi dużo radości. Widzę jak dzieci obdarzają nas ogromnym zaufaniem i wiara w nas dorosłych. Są przecież od nas zależne. Wstaje rano i tak naprawdę z jednego domu jadę do drugiego. Tak czuje się w przedszkolu. Kiedyś - mama zapytała Zosię: "ciocia Aga była w pracy "?, a Zosia odpowiedziała: "Nie ! ciocia Aga była w przedszkolu". Czyż nie jestem szczęściarą? Jestem !!!

Mam dwoje dzieci, dorosłego syna i 15-letnia córkę. Uwielbiam wędrówki po górach. Kocham muzykę i śpiew . Dobre książki, teatr, poezje. Świeże powietrze podczas jazdy na rowerze. I tylko tyle mi w życiu potrzeba. Szczęścia, które bierze się z tego co mam w duszy. A nie z tego, co muszę zdobyć, albo zrobić.
Paulina Brylczak
(pomoc nauczyciela)
Paulina Brylczak
Ukończyłam Zasadniczą Szkołę Zawodową w Gostyniu w zawodzie sprzedawca. Pracowałam w sklepie AGD i Przedsiębiorstwie Produkcyjnym "Klupś". Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Dostałam pracę w przedszkolu-,,PIOTRUŚ PAN’’. Do moich obowiązków należy przygotowanie zdrowych smacznych posiłków. Praca ta daje mi wiele radości i zadowolenia.

Jestem mamą Patryka i szczęśliwą mężatką. Lubię jazdę na rowerze i długie spacery. Interesują mnie aranżacje wnętrz muzyka sport kulinaria. Moim marzeniem jest domek w górach i dalekie podróże. Jestem energiczną i wesołą osobą.
Ewelina Michalak
(nauczyciel języka angielskiego)
Ewelina Michalak
Język angielski i chęć nauczania innych były moją pasją od dziecka. Pierwsze zajęcia i pomoc w nauce angielskiego zaczęły się już prawie 20 lat temu. Ukończyłam filologię angielską o profilu pedagogicznym. Doświadczenie zdobyłam pracując w prywatnych i publicznych jednostkach oświaty. Od 2015 prowadzę własną działalność w zakresie tłumaczenia i nauki języka obcego.

W wolnym czasie lubię słuchać muzyki i grać w tenisa ziemnego lub stołowego. Moim marzeniem jest odwiedzić Kornwalię lub Nową Zelandię.
Bartłomiej Wojciechowski
(rytmika)
Bartłomiej Wojciechowski
Nazywam się Bartłomiej Wojciechowski, jestem muzykiem którego przygoda z tą dziedziną sztuki rozpoczęła się gdy miałem 5 lat. Wtedy właśnie powstały pierwsze moje "dzieła" na pianinie ;) Jako, że dorastałem w czasach rozkwitu syntezatorów, szybko zaraziłem się pasją także do nich. Później pojawiły się pierwsze produkcje muzyczne, zespoły z którymi miałem przyjemność współpracować, ludzie którzy dzielili ze mną pasję, w konsekwencji wykształcenie muzyczne i praca. Moja przygoda z rytmiką miała trwać miesiąc - znajomy muzyk poprosił mnie o zastępstwo. Jako, że życie jest przewrotne z miesiąca zrobiło się prawie 20 lat :) Dziś, po 35 latach dźwięki sprawiają mi taką samą przyjemność (lub nawet większą, bo są bardziej świadome) jak dawniej.

Moim całym światem jest rodzina i muzyka (ciężko czasami połączyć te dwa aspekty, ale się staram). Chyba jak większość uwielbiam też podróże i jedzenie (kuchnia "każda" ;) ), w wolnej chwili lubię poczytać, pograć w Fifę. Jeśli chodzi o sport to trenowałem Karate i Ju Jitsu i od 5 lat zamierzam zacząć biegać ;)
Krzysztof Bednarz
(trener)
Krzysztof Bednarz
Instruktorem zostałem w 2008 roku. Zawsze chciałem uprawiać sztuki walki, w dzieciństwie oglądałem w telewizji filmy z bohaterami, z którymi się utożsamiałem, a którzy potrafili przywracać sprawiedliwość za pomocą swoich umiejętności walki. Moje hobby i jednocześnie praca to konsekwencja marzeń z dzieciństwa. Trenowanie młodych ludzi daje mi mnóstwo satysfakcji. Często w nich widzę samego siebie i staram się jeszcze bardziej, by stawali się coraz lepsi w tym co robią.

Poza sportem pozostaje mi niewiele czasu, który staram się spożytkować na swoje zainteresowania. Interesuję się historią Europy, wojskowością, lotnictwem, górskimi wędrówkami i podróżami. Moje marzenia częściowo już się spełniły: zajmuję się największym marzeniem z dzieciństwa więc w dużej mierze jestem spełniony. Pozostają mniejsze typu: podróże w ciekawe miejsca czy podróże z historią. Mam bardzo dużo ambitnych celów sportowych związanych z zawodnikami mojego klubu, chodzi o zawody ogólnopolskie i międzynarodowe.
mgr Monika Karwatka
(nauczyciel religi)
mgr Monika Karwatka
Pod koniec szkoły podstawowej wiedziałam, że bardzo chciałabym pracować z dziećmi, dlatego powoli dążyłam do tego, żeby zrealizować swoje marzenie. Po zdanej maturze i rocznym przygotowaniu do studiów, rozpoczęłam studia teologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chcąc się dalej rozwijać, podjęłam kolejne studia na kierunkach: Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Terapia Pedagogiczna. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość. Dzięki nim odkrywam świat na nowo. Staram się przede wszystkim, żeby moi podopieczni byli wrażliwi na drugiego człowieka, by pamiętali o tym, że należy innych traktować tak, jak sami chcieliby być przez nich być traktowani. W wolnych chwilach lubię spacerować, jeździć rowerem, czytać książki, słuchać muzyki i tańczyć J.
Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan
660 772 176 - 607 684 878 - poczta@sirpiotrus.pl - sirpiotrus@wp.pl
Facebookfryga.com